reklama
reklama

WWW.TONIGROD.PL --> Automatyka do bram, szlabany, silniki, napędy - FAAC
automatyka do bram, napędy - Nowy Sącz, Stary Sącz, Grybów, Gorlice

Automatyka do bram Nowy Sącz, Kraków, Tarnów ...

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem systemów parkingowych, bram, automatów do bram oraz akcesoriów z nimi związanych.
Podchodząc fachowo do każdego zadania stosujemy rozwiązania, które ułatwiają życie. Poniżej znajdują się skonfigurowane zestawy do bram i szlabany są to sprawdzone modele, które działają bezawaryjnie przez długie lata.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...


Do obejrzenia strony wymagany dodatek Adobe Flash Player 10

Get Adobe Flash player

kilknij na obrazek i pobierz ze strony Adobe.comJeden pilot - wiele możliwości

maszyny budowlane, gorlice, grybów, limanowa, tylmanowa, stary sącz

Montując napędy dobieramy tak drogę radiową, aby jednym pilotem otworzyć:
- furtkę (elektrozaczep)
- bramę wjazdową
- bramę garażową
- rolety okienne
- oświetlenie ogrodu itp..

Zestaw FAAC D600 - do bram garażowych

napęd do bramy garażowej faac D600 I D1000

Model D600 to napęd z silnikiem 24V. z jednoczęściową szyną jezdną z łańcuchem, napędowym lub paskiem kewlarowym, która zapewnia cichą i obsługę wszelkich bram garażowych. Nie wymaga żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu może być instalowany w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie.

Zestaw FAAC SPRINT (MILORD) do bramy przesuwnej max 400 kg

napęd do bramy przesuwnej faac sprint milord

Napęd SPRINT jest zbudowany w oparciu o metalową przekładnię zębatą i wyposażony w magnetyczny wyłącznik krańcowy, co gwarantuje bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach pogodowych (np. zimą). Jego samoblokująca konstrukcja eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków a system odblokowania awaryjnego umożliwia obsługę ręczną bramy w przypadku zaniku zasilania.

Zestaw FAAC 741 do bramy przesuwnej max 900 kg

automatyka do bram 741

Napęd 741 przeznaczone są do automatyzacji bram wjazdowych o długości maksymalnej 15m i ciężarze do 900 kg. Zastosowane w nich silniki 230V zapewniają większą siłę pracy niż w modelach 12/24V, a ich konstrukcja oparta wyłącznie na przekładniach metalowych i precyzyjnym łożyskowaniu wału głównego gwarantuje niezawodą obsługę bramy przesuwnej o dowolnej konstrukcji przez długie lata.

Zestaw FAAC 414 dla skrzydła bramy o długości do 3 m (cała brama 6 m)

silnik do bramy faac 414

Napęd FAAC 414 jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła do 3 m. Napęd wyposażony jest w siłowniki tubowe – samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

Zestaw FAAC 391 dla skrzydła bramy o długości do 2,5 m

napęd do bram faac 391

Napęd elektromechaniczny FAAC 391 jest najbardziej praktycznym ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bram o szerokich słupkach bramowych. Zastosowanie silnika samoblokującego uniemożliwia uchylenie skrzydła bramy po zamknięciu co powoduje, że dla bram o długości skrzydła do 2,5 m nie ma konieczności stosowania zamka elektromagnetycznego.

Szlaban FAAC 614 dla ramiona o długości do 5 m

szlaban faac 614, szlabany nowy sącz

Szlabany serii 613/614 zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej (modele 230V) i intensywnej (model 24V). Mogą obsługiwać ruch zarówno na małych parkingach osiedlowych, jak i na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach przemysłowych.

Słupek drogowy FAAC J275/600HA z napędem hydraulicznym

słupek faac 275

Słupek drogowy model J 275 jest metalowym cylindrem charakteryzującym się bardzo dużą wytrzymałością na uderzenia i działanie czynników atmosferycznych. Posiada wbudowany mechanizm tłokowy, który wprawia cylinder w ruch po odebraniu odpowiedniego sygnału z jednostki sterowania. Słupek instalowany jest pod nawierzchnią drogi. Jego zadaniem jest skuteczne zniechęcanie do ruchu i/lub parkowania w niedozwolonych miejscach.